Hakkımızda

Abdurrezzak ÇETİNGülçe Gıda İnş. Nak. A.Ş.

Abdurrezzak ÇETİN tarafından 1999 yılında Mardin Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan şirketimiz; arpa, mısır, buğday tedarik ederek ve bu ham maddeleri kırma yem haline getirerek üretime başlamıştır. Gülçe Gıda İnş. Nak. Teks. Turz.San. Ve Tic A.Ş 20 yıllık deneyim ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yem üretim prensiplerini benimsemiş öncü ve model şirket olmayı hedeflemektedir.

Gülçe Yem kurulduğu yıldan bu yana genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli ve ekonomik hayvan yemi üreterek, Türkiye ve dünya hayvancılığına katkıda bulunmaktadır. Gülçe Yem Türkiye yem sanayisinde öncü firma olmayı, büyümeyi ve kendini yenilemeyi, Türkiye'ye komşu ülkelerin pazarlarında da söz sahibi olmayı hedeflemiştir.

Ülkemizde son derece zor şartlarda yapılan hayvansal üretimi, maksimum düzeye çıkarmak, siz üreticiler kadar, bizleri de çok yakından ilgilendirmektedir. Yasal şartlar dahilinde, gelişmiş teknolojiyi yanımıza alarak üretimin her aşamasında gösterilen özen ve itinayla hayvan sağlığını ön planda tutarız.

Daha ilk gün “Kaliteli Üretim -  Güvenilir Yem” ilkesi ile yola çıkan firmamız “Yemde Öncü ve Güçlü Kuruluş” sloganıyla üreticilerimizle elele vererek daha  güvenilir hayvansal üretim daha sağlıklı nesillerin yetişmesi için tüm çalışanlarıyla vargücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Günümüzün ve geleceğimizin sağlıklı, yaşam kalitesi yüksek bireylerin doğal beslenmelerindeki ilk halkalarından olan yem sektörünün içerisinde yer alan Gülçe Yem sorumluluklarının bilincinde olarak en doğal ve en sağlıklı yem üretimi ile uzun seneler üreticilerimizin ve insanımızın yanında yer almaya devam edecektir.